Типи шаф купе
Від стіни до стіни
Забезпечують максимальне використання простору в приміщенні. В такому типі шаф відсутні щілини між стелею, стінами і підлогою. Завдяки цьому поліпшується зовнішній вигляд і полегшується прибирання приміщення. Вигляд шафи легко змінити, просто замінивши двері.
В ніші
Дозволяють максимально ефективно використовувати простір в приміщенні. В деяких моделях можуть бути відсутні бічні стінки - тоді всі полички кріпляться до стіни. Такий вид шафи неможливо пересунути або повернути. Закривається така шафа спереду розсувними дверима, розсувна система кріпиться до стелі та підлоги.
Стаціонарна
Такий тип шафи дає можливість демонтажу конструкції при зміні місця проживання. Також її можна перемістити в межах квартири при оновленні інтер'єру. Але порівняно з вбудованою шафою, в стаціонарній менше корисного об'єму.
З антресолями і без
Хороший варіант для високих приміщень, коли формат плити не дозволяє зробити шафу бажаної висоти. Завдяки такій шафі можна перетворити вільний простір в функціональний. Адже часто над самою шафою залишається порожня ніша, яку часто закидають непотрібними речами. Також такий тип шаф часто встановлюють над дверима, таким чином получається "П" або "Г" подібна конструкція. Таким чином повністю заповнюється пусте місце над дверима, яке зазвичай залишається незадіяним.
Частково відкриті
Така шафа підійде любителям проводити вечора за переглядом фільмів або пізнавальних програм. Вона дозволить заощадити простір будь-якої кімнати квартири або будинку. Частково відкрита шафа - це універсальне рішення. По обидві сторони - це вмістка шафа купе, а в центрі передбачена ніша, комод та антресоль або полиці.
Зі скошеними дверима
Ідеальне рішення для мансардних кімнат або простору під сходовою кліткою. Дозволяє використовувати весь простір функціонально, без "глухих" стінок та недоступних кутів.
Г-подібна
Сукупність двох окремих шаф, які з'єднані в кутку кімнати. Кожна частина має свої двері, як варіант одну з частин можна робити без дверей. Також така шафа дає можливість поєднати розсувні та відкривні двері. Це практичний і місткий варіант для невеликих приміщень.
Трикутна
Ідеальне рішення для квартири, в якій немає місця для установки звичайної шафи купе. Вона займає зовсім небагато місця, проте в середині вона досить містка. Може бути як вбудована, так і стаціонарна. Така шафа ідеально підійде в будь-яке приміщення.
У вигляді трапеції
Особливістю цього типу є різна ширина бічних стінок. Це допомагає зменшити тунельне приміщення і звільнити прохід. Така модель виглядає досить цікаво і дозволяє вигідно підкреслити інтер'єр.
5ти-стінна
Цей тип підходить як для малих, так і для великих приміщень. Являє собою три шафи, які з'єднані в кутку кімнати. Конструкція такої шафи дозволяє пристосувати її під зберігання великої кількості різних речей - починаючи з одягу і закінчуючи книгами та посудом.
Made on
Tilda